Program

Przebieg wydarzeń w poszczególne dni

UWAGA! Nie jest to ostateczna wersja planu i może on ulec jeszcze drobnym zmianom.

Wszystkie grupy

 

18:30

Kolacja

19:30

Spotkanie organizacyjne

22:00

EUCHARYSTIA— „Dorastanie w sakramentach” – Chrzest i komunia

 

Bajka na dobranoc

 

CISZA NOCNA

Grupa starsza

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

PROJEKT „Miki z Afryki” – Mikołaj Konieczny

 10:30

 WARSZTATY

12:00

PROJEKT  „Takich Dwóch” – Dzimi i Mutek

 13:00

 Obiad

15:30

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 EUCHARYSTIA „Dorastanie w sakramentach” – Bierzmowanie

17:00

 WARSZTATY

 18:30

 Kolacja

20:00

 TEATR A – „Przypowieści raz jeszcze”

 21:45

 NABOŻEŃSTWO

 23:00

 Bajki na dobranoc

 

CISZA NOCNA

 

Grupa młodsza

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

PROJEKT  „Takich Dwóch” – Dzimi i Mutek

 10:30

 WARSZTATY

12:00

PROJEKT „Miki z Afryki” – Mikołaj Konieczny

 13:00

 Obiad

15:30

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 EUCHARYSTIA „Dorastanie w sakramentach” – Bierzmowanie

17:00

 WARSZTATY

 18:30

 Kolacja

20:00

 TEATR A – „Przypowieści raz jeszcze”

 21:45

 NABOŻEŃSTWO

 23:00

 Bajki na dobranoc

 

CISZA NOCNA

 

Grupa starsza

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA:  „5 Rad Ducha Świętego” – o. Tadeusz Słotwiński OFM

 10:30

 WARSZTATY

12:00

KONFERENCJA: „Duch Święty w osobie św. Franciszka z Asyżu” – o. Tytus Boguszyński OFM

 13:00

 Obiad

15:30

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 EUCHARYSTIA „Dorastanie w sakramentach” – Namaszczenie chorych

17:00

 WARSZTATY

 18:30

 Kolacja

20:00

 KONCERT – UNDER

 21:45

 NABOŻEŃSTWO

 23:00

 Bajki na dobranoc

 

CISZA NOCNA

Grupa młodsza

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA: „Duch Święty w osobie św. Franciszka z Asyżu” – o. Tytus Boguszyński OFM

 10:30

 WARSZTATY

12:00

KONFERENCJA:  „5 Rad Ducha Świętego” – o. Tadeusz Słotwiński OFM

 13:00

 Obiad

15:30

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 EUCHARYSTIA „Dorastanie w sakramentach” – Namaszczenie chorych

17:00

 WARSZTATY

 18:30

 Kolacja

20:00

 KONCERT – UNDER

 21:45

 NABOŻEŃSTWO

 23:00

 Bajki na dobranoc

 

CISZA NOCNA

Wszystkie grupy

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA: „Pociąg do nieba” – o. Jarosław Zatoka OFM

 10:30

 WARSZTATY

11:45

EUCHARYSTIA „Dorastanie w sakramentach” – Spowiedź

 

 Obiad

15:00

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 SYLWESTROWA GALA

17:30

 Kolacja

 

PRZYGOTOWANIE DO ZABAWY SYLWESTROWEJ

19:30

 ROZPOCZĘCIE ZABAWY SYLWESTROWEJ

 23:15

 PRZERWA

Wszystkie grupy

 

00:00

EUCHARYSTIA „Dorastanie w sakramentach” – Małżeństwo, kapłaństwo

ok. 01:30

TOAST NOWOROCZNY i c.d. ZABAWY DO 5:30!!!

08:30

Śniadanie dla chętnych