Program

Przebieg wydarzeń w poszczególne dni

UWAGA! Nie jest to ostateczna wersja planu i może on ulec jeszcze drobnym zmianom.

Wszystkie grupy

 

18:30

Kolacja

19:30

Spotkanie organizacyjne

22:00

EUCHARYSTIA — „Wspólnota modlitwy” (o. Makary)

 

Bajka na dobranoc

 

CISZA NOCNA

Grupa starsza

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA: „Relacje w rodzinie; jak sobie radzić, gdy są słabe?” – p. Ita Szpulak

 10:30

 WARSZTATY

12:00

KONFERENCJA: „Wychowanie czy chowanie” – Ilona i Paweł Tunia

 13:00

 Obiad

15:30

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 EUCHARYSTIA „Wspólnota sakramentów” (o. Kamil)

17:00

 WARSZTATY

 18:30

 Kolacja

20:00

 KONCERT- RYMCERZE (Bęsiu & DJ Yonas)

 21:45

 NABOŻEŃSTWO

 23:00

 Bajki na dobranoc

 

CISZA NOCNA

 

Grupa młodsza

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA: „Wychowanie czy chowanie” – Ilona i Paweł Tunia

 10:30

 WARSZTATY

12:00

KONFERENCJA: „Relacje w rodzinie; jak sobie radzić, gdy są słabe?” – p. Ita Szpulak

 13:00

 Obiad

15:30

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 EUCHARYSTIA „Wspólnota sakramentów” (o. Kamil)

17:00

 WARSZTATY

 18:30

 Kolacja

20:00

 KONCERT- RYMCERZE (Bęsiu & DJ Yonas)

 21:45

 NABOŻEŃSTWO

 23:00

 Bajki na dobranoc

 

CISZA NOCNA

 

Grupa starsza

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA: „Czcij ojca swego i matkę swoją, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło na ziemi” (Pwp 5, 16) – o. Gabriel Turkiewicz OFM

 10:30

 WARSZTATY

12:00

KONFERENCJA: „Przykład świętości rodziny” – ks. Jan Pander

 13:00

 Obiad

15:30

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 EUCHARYSTIA „Wspólnota cierpienia (towarzyszenie)” (o. Teofil)

17:00

 WARSZTATY

 18:30

 Kolacja

20:00

 KONCERT – GABRIELA BLACHA Z ZESPOŁEM

 21:45

 NABOŻEŃSTWO

 23:00

 Bajki na dobranoc

 

CISZA NOCNA

Grupa młodsza

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA: „Przykład świętości rodziny” – ks. Jan Pander

 10:30

 WARSZTATY

12:00

KONFERENCJA:”Czcij ojca swego i matkę swoją, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło na ziemi” (Pwp 5, 16) – o. Gabriel Turkiewicz OFM

 13:00

 Obiad

15:30

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 EUCHARYSTIA „Wspólnota cierpienia (towarzyszenie)” (o. Teofil)

17:00

 WARSZTATY

 18:30

 Kolacja

20:00

KONCERT – GABRIELA BLACHA Z ZESPOŁEM

 21:45

 NABOŻEŃSTWO

 23:00

 Bajki na dobranoc

 

CISZA NOCNA

Wszystkie grupy

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA: „Kościół to rodzina” – o. Roch Dudek OFM

 10:30

 WARSZTATY

11:45

EUCHARYSTIA „Wspólnota radości (agapa)” (o. Lotar)

 

 Obiad

15:00

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 SYLWESTROWA GALA

17:30

 Kolacja

 

PRZYGOTOWANIE DO ZABAWY SYLWESTROWEJ

19:30

 ROZPOCZĘCIE ZABAWY SYLWESTROWEJ

 23:15

 PRZERWA

Wszystkie grupy

 

00:00

EUCHARYSTIA „Wspólnota sprawiedliwości i miłości społecznej”(o. Prowincjał Alan)

ok. 01:30

TOAST NOWOROCZNY i c.d. ZABAWY DO 5:30!!!

08:30

Śniadanie dla chętnych