Program

Przebieg wydarzeń w poszczególne dni

UWAGA! Nie jest to ostateczna wersja planu i może on ulec jeszcze drobnym zmianom.

Wszystkie grupy

 

18:30

Kolacja

19:30

Spotkanie organizacyjne

22:00

EUCHARYSTIA — „Wyjść z ciemności, by świadczyć o Jezusie – jak mali męczennicy” (o. Kamil OFM)

 

Bajka na dobranoc

 

CISZA NOCNA

Grupa starsza

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA: „Mięsień Religijności” – p. Radosław Bierzanowski

10:30

 WARSZTATY

12:00

KONFERENCJA: „Żyć ze współczesnymi mediami” – p. Dawid Radomski

13:00

 Obiad

15:30

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 EUCHARYSTIA „Posłuszeństwo Bogu jak św. Józef, wzorem naszego posłuszeństwa Bogu i rodzicom” (o. Gość)

17:00

 WARSZTATY

18:30

 Kolacja

20:00

 KONCERT- Silver Brass Quintet

21:45

 NABOŻEŃSTWO

23:00

 Bajki na dobranoc

 

CISZA NOCNA

 

Grupa młodsza

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA: „Żyć ze współczesnymi mediami” – p. Dawid Radomski

10:30

 WARSZTATY

12:00

KONFERENCJA: „Mięsień Religijności” – p. Radosław Bierzanowski

13:00

 Obiad

15:30

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 EUCHARYSTIA „Posłuszeństwo Bogu jak św. Józef, wzorem naszego posłuszeństwa Bogu i rodzicom” (o. Gość)

17:00

 WARSZTATY

18:30

 Kolacja

20:00

 KONCERT- Silver Brass Quintet

21:45

 NABOŻEŃSTWO

23:00

 Bajki na dobranoc

 

CISZA NOCNA

 

Grupa starsza

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA: „Dotyk Boga” – ks. Jan Pander

10:30

 WARSZTATY

12:00

KONFERENCJA: „Prawdziwa Obecność” – o. Augustyn Feliszek OFM

13:00

 Obiad

15:30

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 EUCHARYSTIA – „Być współczesnym Janem w moim otoczeniu” 

17:00

 WARSZTATY

18:30

 Kolacja

20:00

 TEATR A – Kolaż Bożonarodzeniowy

21:45

 NABOŻEŃSTWO

23:00

 Bajki na dobranoc

 

CISZA NOCNA

Grupa młodsza

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA: „Prawdziwa Obecność” – o. Augustyn Feliszek OFM

10:30

 WARSZTATY

12:00

KONFERENCJA: „Dotyk Boga” – ks. Jan Pander

13:00

 Obiad

15:30

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 EUCHARYSTIA  „Być współczesnym Janem w moim otoczeniu” 

17:00

 WARSZTATY

18:30

 Kolacja

20:00

TEATR A – Kolaż Bożonarodzeniowy

21:45

 NABOŻEŃSTWO

23:00

 Bajki na dobranoc

 

CISZA NOCNA

Wszystkie grupy

 

7:45

Pobudka

8:15

 Jutrznia

 

Śniadanie

9:30

KONFERENCJA: „Źródło życia” – o. Jarosław Zatoka OFM

10:30

 WARSZTATY

11:45

EUCHARYSTIA „Wytrwałość na modlitwie i wierność modlitwie” 

 

 Obiad

15:00

 Koronka do Bożego Miłosierdzia

 

 SYLWESTROWA GALA

17:30

 Kolacja

 

PRZYGOTOWANIE DO ZABAWY SYLWESTROWEJ

19:30

 ROZPOCZĘCIE ZABAWY SYLWESTROWEJ

23:15

 PRZERWA

Wszystkie grupy

 

00:00

EUCHARYSTIA „Mieć serce jak Maryja – chować w nim te Boże Sprawy” (o. Prowincjał Alan Brzyski OFM)

ok. 01:30

TOAST NOWOROCZNY i c.d. ZABAWY DO 5:30!!!

08:30

Śniadanie dla chętnych